Віконний Сервіс

Пластикові вікна пропускають холод

Пластикові вікна пропускають холод. Що робити?

Пластикові вікна є популярним вибором для багатьох власників будинків і квартир, оскільки вони мають багато переваг, таких як енергоефективність, звукоізоляція та надійність. Проте, якщо вони встановлені неправильно або зношені, вони можуть пропускати холодне повітря, що створює незручності для жителів будинку

Затишок і тепло в домі в якому стоїть ваза біля пластикового вікна

Причини проникнення холодного повітря через пластикові вікна

Щоб зрозуміти, чому пластикові вікна можуть пропускати холод, важливо розглянути декілька основних причин цього явища:

 

 • Неправильна установка зазорів навколо вікна

Однією з найпоширеніших причин, чому холодне повітря проникає через пластикові вікна, є неправильна установка зазорів навколо вікна. Якщо монтажник не правильно встановить гумку на стулку і на раму одночасно, то це може призвести до того, що вікно не буде герметично закритим.

 

 • Пошкоджені або зношені ущільнювачі

Погано зношені або пошкоджені ущільнювачі також можуть бути причиною проникнення холодного повітря через вікно. Якщо у вас вже давно не замінювали ущільнювач, це може бути часом це зробити для підтримання ефективної ізоляції.

 

 • Механізм пластикового вікна менше еластичний і провисає

З плином часу або через неправильну експлуатацію механізм пластикового вікна може стати менше еластичним і провисати. Це може створювати зазори, через які проникає холодне повітря.

 

 • Зазори між підвіконням і вікном

Не менш важливо перевірити, чи не йде холодне повітря через зазори між підвіконням і вікном. Це також може бути місцем, де втрачається тепло в приміщенні.

 

 • Не надійно закрите вікно з боку ручок

Іншою причиною проникнення холодного повітря може бути ненадійне закриття вікна з боку ручок. Важливо переконатися, що вікно закрите правильно, інакше можуть виникати зазори.

 

 • Стан герметику під підвіконням

Для того щоб уникнути проникнення холодного повітря через пластикове вікно, слід також перевірити стан герметику під підвіконням. Якщо герметик пошкоджений або облущений, це може викликати проблеми з ізоляцією.

 

 • Ущільнювач між рамою вікна і вікном

Ще однією потенційною причиною є поганий стан ущільнювачі між рамою вікна і вікном. Якщо ця герметика пошкоджена або втратила свою ефективність, вона не зможе надійно утримувати холодне повітря.

Рішення проблеми

Тепер, коли ми розглянули основні причини проникнення холоду через пластикові вікна, давайте подивимося на можливі рішення цієї проблеми:

 

 • Перевстановлення зазорів навколо вікна

Для вирішення проблеми неправильної установки зазорів навколо вікна слід викликати кваліфікованого монтажника. Він зможе відремонтувати цю проблему, встановивши гумку на стулку і на раму одночасно, забезпечивши надійну герметизацію вікна.

 

 • Заміна герметика

Якщо герметик пошкоджений або зношений, його слід замінити. Ви можете придбати антибактеріальний герметик у будівельному магазині, який забезпечить надійну ізоляцію вікна від холоду.

 

 • Налаштування механізму пластикового вікна

Якщо механізм пластикового вікна став менше еластичним і провисає, його можна налаштувати або відремонтувати. Це допоможе забезпечити герметичну закритість вікна і запобігти проникненню холодного повітря.

 

 • Заповнення малих зазорів герметиком, а великих – монтажною піною

Якщо у вас є невеликі зазори навколо вікна, ви можете заповнити їх герметиком. У випадку більших зазорів краще використовувати монтажну піну, яка надійно заповнить простір і забезпечить ізоляцію.

 

 • Налаштування замка вікна

Якщо вікно не надійно закрите з боку ручок, спробуйте налаштувати замок, повернувши декоративну смугу на 90º і витягнувши болти. Це може підвищити герметичність вікна.

 

 • Заміна старої ручки на нову

Якщо ручка на вікні зношена або поламана, її слід замінити на нову. Нова ручка забезпечить надійне закриття вікна і уникне проникнення холодного повітря.