Віконний Сервіс

Не закривається пластикове вікно

Не закривається пластикове вікно: причини та рішення

Пластикові вікна стали популярним та надійним рішенням для сучасного житла. Проте іноді вони можуть стикатися із проблемою, коли не закриваються належним чином. У цій статті ми розглянемо поширені причини цього явища та надамо ефективні рішення.

Пластикове вікно у відкритому положені

Причини, через які пластикове вікно не закривається

ВІдкрите пластикове вікно

Просідання вікна на петлях

Одна з поширених причин – просідання стулки вікна на петлях. Це може призвести до неправильного положення фурнітури на стуці вікна, заважаючи його закриттю.

Для регулювання цієї проблеми вам знадобиться 4-міліметровий шестигранний ключ G-форми. Відкрийте декоративний ковпачок на нижній петлі, вставте ключ у регулювальний гвинт та поверніть його за годинниковою стрілкою, щоб виправити просідання.

Потреба в регулюванні фурнітури вікна

Інша причина може полягати у потребі в регулюванні фурнітури вікна. Знос або пошкодження фурнітури може впливати на його коректну роботу. Якщо ручка на пластиковому вікні не повертається або не закривається, це може бути зв’язано з цією причиною.

Рішення проблеми

Регулювання положення стулки вікна на петлях

Після відкриття декоративного ковпачка на нижній петлі і використання шестигранного ключа G-форми, вставте його у гвинт та оберніть його за годинниковою стрілкою. Повторюйте цей процес 1-2 рази, перевіряючи, чи закривається вікно.

Додатково може знадобитися регулювання верхньої петлі, щоб вирівняти положення стулки. Важливо враховувати, що правильне регулювання допомагає усунути проблему із закриванням.

Регулювання пластикових вікон

Регулювання ексцентриків

Ще одним рішенням для пластикових вікон, які не закриваються, може бути регулювання ексцентриків або штифтів вікна. Вони відповідають за правильне прилягання стулки до рами.

  • Використовуйте відповідний інструмент для регулювання ексцентриків
  • Забезпечте належний тиск стулки до рами.

Заключення

У цій статті ми розглянули основні причини, через які пластикове вікно може не закриватися належним чином, та надали ефективні рішення для вирішення цих проблем. Важливо вчасно виявляти та усувати дефекти, щоб забезпечити надійну роботу пластикових вікон і тривалий комфорт у вашому будинку.